| HadesSs a întrebat:

Neata, ma poate ajuta cineva cu un site de incredere de unde pot achizitiona un ceas? Este vorba despre un Rosefield The Mercer Black?

Răspuns Câştigător
| Chubby2104 a răspuns:

Vivantis

| HadesSs explică (pentru Chubby2104):

Chiar pe asta am comandat, mersi

| Chubby2104 a răspuns (pentru HadesSs):

Cu plăcere! E de încredere.

5 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Eu am comandat in curand de pe site-ul elefant. Sunt de incredere dar nu stiu daca au acel ceas. Te poti uita pe site-ul lor.

| HadesSs explică (pentru croissant):

Pana la urma am gasit pe un site, pe elefant nu il aveau.

| LotusFlower a răspuns:

De evitat Elefant si Vivantis, ambele vand produse contrafacute. Parerea mea e ca decat sa platesti 70% din pret dar sa obtii un produs fake mai bine platesti mai mult, iei dintr-o sursa ok dar stii ca produsul e in regula.

Eu mi-am luat asa o teapa de 800 de lei pe Vivantis si sincer prefer sa fi dat mai multi bani din alta parte dar sa primesc produse ok. Mai mult am pierdut nervi si bani