| RazWa a întrebat:

Neata TPU! Ieri mi-am scapat telefonul pe jos (LG optimus sol) si s-a crapat sticla de pe ecran. Telefonul este in garantie la Vodafone dar nu stiu daca o sa-l repare, nu stiu sigur care sunt conditiile garantiei pentru care il schimba sau repara. Ma puteti ajuta cu vreun sfat? Sau sa spun ca s-a intamplat altceva cu telefonul? adica nu l-am scapat pe jos, l-am gasit spart in buzunar?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De reparat til repara dar nu gratis pentru ca conditile sun doar daca se defecteaza singur(s-a ars ceva la el sau probleme tehnice )
nu dacal defectezi u

| victorandrei a răspuns:

Il repara contra cost

| TaкєMєHιgн a răspuns:

Si mie m-i s-a intamplat exact la fel...Si eu sunt in disperare, sa caut un magazin unde il pot reparalaughingPe net am gasit numai cu 2-3 milioane, si la magazinele dn cartierul meu am gasit cu 5 milioane (display+touch)
La mine doar display-ul este spart, in rest merge perfect.M-am interesat la Vodafone si garantia nu acopera spartura.

| bloodymary915 a răspuns:

Si tati si-a aruncat din greseala telefonul in foc. nu stiu ce sa iti spun, ai putea sa zici ca s-au uitat prietenii tai la el sa vada cum ii si l-au scapat din greseala cum dadeau din mana in mana