| KiduuAlle a întrebat:

Nici nu stiu daca am ales bine categoria happy. Am o problema cu laptopul. Cand il deschid incepe o numaratoare pana la 94 dupa se stinge singur. Il repornesc si inpece alta numaratoare. Scopul ei este sa ajunga la 100 dar pe la 50-60 se pierde. Dupa se restarteaza....si nu se deschide direct. Ce ar putea avea?
Dau fundita celui care ma ajuta puppy dog eyes

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Se scaneaza discul pentru erori, dupa ce se incarca deschide discul C clic dreapta in fereastra\properties\tools\check now\debifeaza cele doua casete\ok.