| Țupala_Cosmin_1998 a întrebat:

Niste pareri despre Lenovo a328 cei care ati avut? Pareri? Defecte?

1 răspuns:
| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

Sunt un fost utilizator al acestui telefon si am cate ceva de spus despre el. Este un telefon bun dar are si el partile lui negative precum: se incinge telefonul atat de tare incat nu il poti tine in mana, iar designul e naspa. E alegerea ta. Are 1gb ram, blit slab, si nu are autofocus la camera. Eu ti-l recomand in caz ca vrei ceva performant si ieftin. Mult succes! La banii lui ii okwinking totusi eu as opta pentru ceva la mana a doua de banii aia.