| Drami a întrebat:

Noroace!

Fratii mei, exista vreo aplicație, sau ceva, pe Android pentru a vedea daca cineva a încercat sa-mi acceseze telefonul, având in vedere ca am parolă si am impresia ca cineva incearcă sa-mi acceseze telefonul, cand sunt ocupat, la muncă si sunt nevoit sa-l las in birou. Vreau sa stiu daca exista ceva, o aplicatie sau orice, care sa-mi arate daca macar s-a incercat acest lucru.

Astept răspunsuri.

Fundalaughing

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Am citit. Omul nu a zis ca ii umbla cineva in telefon, ci ca cineva incearca. Prin urmare, am oferit o aplicatie care ii arata cine si ce incerca. Ce i-ai dat tu e vag, is multiple aplicatii numite keylogger, si unele stiu doar inregistreze taste. Eventual daca te deranjai cu un link era relevant. Ai ceva personal cu mine, da-mi ignor, dar nu pretinde ca dai raspunsuri mai bune laughing

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cred ca avg antivirus free are functia asta.

| mudokins78 a răspuns (pentru Wr3nch):

Iar dai raspunsuri anapoda?

| Wr3nch a răspuns (pentru mudokins78):

✔ Theftie: discreetly emails you a photo of anyone trying to unlock your phone or tablet
E in descrierea aplicatie, citeste inainte sa bagi de vina maiestrelaughing

| mudokins78 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu era vorba numai de deblocat, ..mai citeste intrebarea mai bine!

| Drami explică (pentru Wr3nch):

Bravo, esti băiețaș, mi-a placut răspunsul=)

| Wr3nch a răspuns (pentru mudokins78):

Am citit. Omul nu a zis ca ii umbla cineva in telefon, ci ca cineva incearca. Prin urmare, am oferit o aplicatie care ii arata cine si ce incerca. Ce i-ai dat tu e vag, is multiple aplicatii numite keylogger, si unele stiu doar inregistreze taste. Eventual daca te deranjai cu un link era relevant. Ai ceva personal cu mine, da-mi ignor, dar nu pretinde ca dai raspunsuri mai bune laughing

| mudokins78 a răspuns:

Da! Se numeste Keylogger.
Cu aceasta aplicatie,ca sa iti dau un exemplu! numai daca cineva ar incerca sa iti deblocheze telefonul, aplicatia va inregistra tentativa, sa nu mai spun ca de fapt cel care sa zicem are parola ta si intra peste tot in telefon, aplicatia care nu o poate deschide nimeni in afara de tine, iti va arata tot! si daca apasa o singura litera sau cifra aplicatia iti va raporta ora, secunda, ziua, etc!
Succes!

| OkBoomer56 a răspuns:

Wtmp( who touched my phone) iti arata la ce ora a încercat acea persoana sa iti deblocheze telefonul, și în momentul în care parola eșuează aplicația face automat o poza pe camera din fata( același lucru se întâmplă și când telefonul de deblochează)