| Genevaaa a întrebat:

Nu am mai scris de multi ani cu stiloul, asa ca, cum trebuie sa tin varful cand scriu? In jos sau usor spre dreapta?(scriu cu stanga)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ușor spre dreapta în cazul tău...

23 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Unii, la scris, îl țin cu penița in sus, cică e mai cool. Incearcă și tu.

Apropo, nu cumva te doare ochiul?

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Poftim? de ce să mă doară ochiul?

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Poate ai invârtit cu el in ceai (uitând să-l mai scoți scoți)

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Cred ca ma iei la mistolaughing vrei sa imi stric stiloul? In sus, pe bune?

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Ah,am inteles, e treaba ca scriu cu stanga?

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

N-ai fi cel mai cool?

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Treaba-i că intebarea ta e... provocatoare

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Ce noroc ca sunt intr-o stare buna acum.

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Uuuuf, ce emoții am avut!

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

laughing) cred ca nu te ai mai certat cu cineva de mult.

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Era cât pe ce să mă mai emoționez o dată!

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Daca inca in 2021 mai critici stângacii... nu stu ce mai pot sa spun despre tine.
Limited thinking

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

"Limited thinking" - vrei să epatezi cu expresii in franceză? ne-ai interzis!

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Apropo: sigur intri in top 100 - am zis 100? scuze, top 10 - pentru cea mai stupidă intrebare. Cică "cum trebuie sa tin varful {stiloului} cand scriu?"

așa-i că deja ți-e urșine?

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Ma faci sa rad. De fapt este engleza, nu franceza laughing))

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Nu imi este rusine? de ce sa imi fie rusinelaughing) am scris cu pixul. Vezi ca te faci de ras pe TPU

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Ai mai urcat in topul de care-ți spuneam, incă puțin și ești in vârf - al stupidității. Ține-o tot așa!

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

laughing) exact ce-mi spui tu acum, ti se potriveste ție. Cred ca te ai prins si tu ca esti proasta si te ai gandit sa ma faci pe mine, astfel poate mai scapi. Imi pare rău pentru tine sincer, nu oricine este așa de limitat in gândire ca tine, sa judece ca pe vremea lui ceausescu că scrie cineva cu stanga.

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

Și să nu uităm că ti am facut un compliment in englezăwinking și ai crezut ca e francezawinking

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

"esti proasta... limitat in gândire"

oho, ce de epitete pe metru pătrat!

Mami, să recapitulăm: nu e nici o problemă că scrii (prost) cu stânga. Problema (mândria) ta e că ai intrat in top 5 intrebări stupide și tu nici măcar nu-ți ati seama de asta. Mi-e milă de tine

O, sancta simplicitas! - știi tu cum se zice in koreeană

| Genevaaa explică (pentru sierra1):

De fapt, se traduce găndire limitată ^^ și nu vad ce este stupid in faptul ca nu am mai scris de 3 ani cu stiloul si nu stiu cum sa tin varful? pentru ca scrie si cu varful in jos si spre dreapta si spre stanga

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Ai probleme de ințelegere a unui text - e inutil să mai conversăm că nu pricepi o iotă

| Savu4iosif a răspuns:

Usor spre dreapta