| anonim_4396 a întrebat:

Nu exista un site ude pot gasi toate numerele din Vodafone? M-a sunat un numar din Vodafone si din greseala l-am sters, dar vreau sa aflu cine e pentru ca am retinut ultimele numere de la sfarsit.

1 răspuns:
| rosimo a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. In plus sunt multe combinatii de numere care se termina in aceleasi cifre. Poti sa suni la operatorul tau mobil si sa ii intrebi pe ei daca au informatia asta (ce numar te-a sunat la ora x).