| 00000000000000000000111111111122222222223333333333 a întrebat:

Nu imi mai merge cartela imi spune lipsa semnal. am incercat si in alt telefon si nu merge. ce sa fac? ajutati-ma

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Trebuie sa mergi cu ea la compania de telefonie de care apartine si or sa iti dea alta cu acelasi nr

| sufletista21 a răspuns:

Probabil nu ai mai folosit'o de mult(reincarcat'o) de circa 1 an asa ca ai pierdut numarul de aceea nu mai ai semnal. nu ai mentionat mai multe asa ca asta e singurul lucru ce'mi vine acum in minte. sper ca te'am ajutat

| jhonyalexaxy a răspuns:

Ia buletinul cu tine si du-te la o reprezentanta (Orange, Vodafone,...). le zici ce problema ai si te rezolva ei. iti schimba cartela. fara sa pierzi contactele.