| ilovemusic_8685 a întrebat:

Nu imi merge zync-ul pe yahoo messenger. Cand il pornesc, imaginea se blocheaza dar sunetul merge.
Vreo idee cum sa il fac sa mearga? big grin
Fundita.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceva functioneaza prea lent in echpamentul tau.
Cauze posibile: memorie RAM prea mica, viteza de procesare prea lenta, viteza mica a net-ului etc.

| albertosso a răspuns:

Restarteaza calculatorul sau reinstaleaza yahoo messenger 11.5. ideea e ca multi au probleme cu zync deoarece cei de la youtube au inceput sa scoata filme si ma rog... au facut multe r***t-uri. Incearca cum am zis eu dar nu garantez un succes imediat. Poate sa fie chiar problema de viteza/conexiune la internet sau de calcuatorul tau