| Iosif_Vlad_2001 a întrebat:

Nu mai pot sa vad povestile pe Instagram, imi apare ecranul gri cand dau pe una, l-am reinstalat de cateva ori dar degeaba, stie cineva cum pot rezolva asta?

1 răspuns:
| Raulvalentin06 a răspuns:

Ia-ți un antivirus bun si încearcă si pe altceva dacă pe alte dispozitive merge încearcă să îți resetezi telefonul si daca nu merge nici așa nu îți merge ia-ți un telefon nou pot să îți sugerez ceva e în limita de preț pentru un telefon decent marca lui e zopo e destul de bun si de pe altex ul iei cu 300 Ron sper ca ți-am fost de folos