| fl0r a întrebat:

Nu mai primesc notificari pe mail de la facebook angry stie cineva de ce si ce pot sa fac sa primesc din nou? multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MikeRowe, daca ar avea introdus mailul gresit, cum ar putea sa se logheze? Ca doar cand intri, intri cu adresa de mail.
Intra pe facebook, logheaza-te, intra in dreapta la Account -> Account Setting -> Notifications. Acolo bifezi la ce vrei sa fii anuntat pe mail (la mesaje noi, la prieteni noi, etc).tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cam aceeasi problema...nu.mi mai vin notificari pentru aplicatiile prin care postez (pentru prieteni, adervar sau provocare). adica eu daca raspund la o intrebare despre un prieten, si postez intrebarea pe profilul lui, nu. mi mai vine notificare cand el raspunde.si la notifications e bifat acolothinking stie cineva de la ce ar putea fi?

| MikeRowe a răspuns:

Incearca sa intri in Contul meu (langa casuta de Profil) >Setari, Veriica daca ai introdus e-mail-u corect.
Sau Contul meu>Notificari thumbs up

| MikeRowe a răspuns:

Dap. Contul meu>setarile contului>notificari
((SCZ)