| lazio9 a întrebat:

Nu pot intra in BIOS...cand incerc sa o fac imi da niste erori si imi apare sa rulez in SAFE MODE incerc sa o fac imi da eroare din nou.apoi.restartez CD-Ul booteaza face ce are de facut apoi pe cand sa instaleze o noua copie de WINDOWS pe cand sa porneasca setupul se restarteaza, nu ating nici o tasta apoi imi apare pe ecran vechiul windows, my computer, my documents etc setupul nu PORNESTE p. t a instala noul windows. asta e problema

1 răspuns:
| arvamircea a răspuns:

De ce ai vrea vreo data sa intri in bios? Da ma rog dca vrei sa intri inchide PC si deschidel iar cand se deschide PC si se incarca o bara apasa butonul mai mic si dai restart, acum cand se deschide o sa iti apara sa intri in ceva cum ar fi : Start Windows normali; Sau altele tu dai pe "Safe mod" o sa arate mai naspa da stai linistit nu ramane asa si cand esti in Safe mod poti intra in bios :d. Dupa ce il inchizi si il deschizi din nou totul o sa arate ca inaintr. Sper ca ti-am fost de folos happy.