| katy a întrebat:

Nu pot intra pe messenger, decat din mail.imi spune ca imi este blocat contul, am incercat sa schimb parola si imi dadea ca parola actuala nu este buna.Stie cineva ce as putea face? Prietenul meu s-a putut loga, doar la mine nu merge

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Intri in cont la mail și de acolo intri la messenger și apoi în același timp te loghezi și cu mess-ul

| soul2soull a răspuns:

Deschide un fisier text sau creaza 1 cu click dreapta si vezi daca tastatura scrie exact literele din parola sa nu fie inversate uneori Zet-ul este inlocuit cu Y-grec si pot aparea chestii de genu asta
A 2-a varianta ar fi ca poate ai messu virusat...

| stejara2 a răspuns (pentru soul2soull):

Fata ne-a spus ca prietenul ei a putut sa se logheze de pe acelasi calculator, deci nu e problema tehnica pc, ci de la periodicitatea,, curateniei Yahoo" maine se va putea loga

| laviniaaaa a răspuns:

Incearca sa reinstalezi messenger'ul happy.

| stejara2 a răspuns:

Cand ti-ai facut contul ai avut setarea ca odata la un anumit timp sa se blocheze pentru,, curatenie", va fi ceva periodic, eu o patesc la doua luni, a doua zi ma pot loga, stai linistita si nu umbla la parole, intra pe mes din yahoo pana te lasa sa te loghezi pe mes. Succes!

| alexutza2 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie o data dar a doua zi si-a revenit. Nu cred ca poti sa faci ceva