| QuelQui a întrebat:

Nu pot sa car laptopul dupa mine. Iar acolo unde merg, nu exista internet. Nu am nevoie.
Vreau sa citesc "la fata locului" un document creat cu Word. Maricel si cu imagini.
Pot sa il salvez pe un card. Dar cum pot sa il citesc pe tableta?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e fizica nucleara sa instalezi un reader pe tableta care sa deschida si word

| QuelQui explică (pentru suntserios):

Tu te pricepi chiar la toate? Meseria mea este "fizica nucleara" pentru tine.

| suntserios a răspuns (pentru QuelQui):

Vad ca fizica ta nucleara se opreste la instalat o aplicatie

| cfrtobias a răspuns:

Ai incercat sa descarci pe tableta word? si dupa de pe stick sau cumva sa pui sau sa transferi pe e-mail tie sau cumva

| QuelQui explică (pentru cfrtobias):

Nu m-am gandit la asta.
Incerc sa descarc Word, multumesc. Daca nu reusesc, revin.
P.S. La tableta nu am mufa de stick. Numai cu cardul pot lucra.

| unvecin a răspuns:

Exportă fișierul în format pdf. Pe urmă ar trebui să-l poți deschide pe tabletă (eventual instalezi Acrobat Reader sau ceva). Ideea e că nu ai nevoie neapărat de Word pe tabletă.