| anonimutz a întrebat:

Nu reusesc sa gasesc setari pentru internet pentru Samsung Wave 575. Am incercat sa fac setarile manuale, dar nu merge youtube. Imi apare urmatoarea eroare : ``javax.microedition.media.MediaException:Unable to realize - initialize fail. REINCERCATI``. Am intrat la setari automate si NU GASESC marca telefonului meu acolo. Am auzit ca Setarile automate pentru Samsung Wave 575 sunt aceleasi cu Samsung Wave 533, pentru ca au acelasi sistem de operare. Exact asta am facut, am luat setarile pentru 533 dar tot aceleasi erori.Va rog sa imi spuneti cum sa imi configurez telefonul corect pentru a puteea accesa internetul si pentru a imi merge Youtube.
Am dat si la reinitializare retea din setarile telefonului.
Am auzit ceva despre streaming, nu stiu ce zic...
Va rog raspunde-ti-mi!

3 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Buna, imi poti spune si mie printr-un mesaj la privat ce parola trebuie sa introdus la reinstalizare? mersi.

| Music4adeline a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu un operator si sa ii ceri setarile pentru telefonul tau
suna la 484 la Orange
fundita? big grin

| krizz a răspuns:

Incearca meniu-reinitializare-general. dupa repornirea telefonului activeaza wi-fi daca ai wairlest si acceseaza internetul. funda?