| MsEllaVampire a întrebat:

Nu reusesc sa pun poze/muzica pe cardul de memorie a telefonului de pe calculator, imi spune"The disk is write protected." Cum fac sa nu imi mai apara asta? Dau fundita la cel mai bun raspuns:d.

Răspuns Câştigător
| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Pai si mie mi sa mai intamplat dar am rezolvat trebuie sa iti scoti bateria din telefon si iti iei cardul ala mic si ti-l pui in asta mare si fi atenta ca dupa ce bagi cardul ala mic uitate in stanga cardul mare ca scrie look si dai in sus liniuta aia si te uiti jos la monitor si bagi cardul in partea dreapta si dupa aia trebuie sa se aprinda ceva buton in culoarea verde si dupa aia intri in my computer si dai dick amovibil si abesi ce disk esti tu si daca nu sti apesi pe toate si diskul care esti tu o sa iti scrie imagini muzica inregistrari si alte fisiere si dupa aia pui in bara si inti in my computer si alegi ce vrei sa pui faci uite asa dexemplu o imagine apesi de celalalt clik de la mous si apoi apesi copiati si duapa aia intri in docomentul care ti-l l-ai lasat in bare si apesi imagin si dupa aia iarasi apesi celalalt clik si pui inserati si asa faci cu tote succes

5 răspunsuri:
| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Ai reusit sa iti pui?

| MsEllaVampire explică:

Am reusit! Multumesc cami

| Cristi9712232 a răspuns:

Reformateaza cardul!big grin

| scz a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu pot sa copii de pe card dar nu pot pune pe el nimic m-am uitat la adepterul de la card am dat butonasul ala si in sus si in jos dar tot nu merge cine ma ajuta...

| Paul_Szolosi_1996 a răspuns:

Ms camibig grin