| liviupaun a întrebat:

Nu se mai aud boxele de la pc, totul este mufat cm trebuie,nu este dat nimic pe mute, volumul e la fel ca inainte, dar faza e ca daca bag castile in boxe, castile se aud. Ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| bistrita1984 a răspuns:

a)verifica boxele in alt pc! b)fa-i un unistall la driveru de sunet si apoi install, s-au un upgrade.

| liviupaun explică (pentru bistrita1984):

Faza e ca aseara mi-au mers, am incercat si la laptop si nu merg, dar daca bag castile in boxe, castile se aud, daca nu o sa ma duc cu ele la service ca am garantia

| bistrita1984 a răspuns:

Daca ai placa audio adaptabila s-au onboard fi atent la micile setari din ele.