| IULYAN_6598 a întrebat:

Nu stiti care este cel mai bun antivirus as avea nevoie de unu!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerile sunt diferite, de obicei fiecare crede ca antivirusul pe care il are este cel mai bun. Aici: http://www.idownload.ro/......search.php ai mai multe antivirusuri gratuite si dupa ce le vezi pe toate poti alege unul. Succes si numai bine!

8 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Buna eu am folosit din totdeauna norton antivirus, te protejeaja de toate alea.Il gsesti pe www.norton.com iti da gratis 6 luni, dar eu la fiecare 6 luni mi-l descarc din nou.Bafta.

| Mony a răspuns:

Sall eu am AVIRA...nu stiu i fosrte bun...nu stiu daca astai cel mai bunhappy
dar mie imi placehappy

| foxi a răspuns:

Cel mai bun...sunt pareri si pareri! nod 32, norton! dar cred ca vrei free! atunci avg-ul te ajuta!

| larya234 a răspuns:

Avast antivirus e cel mai bun il am si eu

| BlueDreams a răspuns:

Fiecare avem cate unu si spunem ca e cel mai bun, logic.Innsa cel mai bun antivirus al anului 2010 a fost desemnat Kaspersky.Si e chiar adevarat.NU-i scapa nici un virus.Nu petru ca zic eu, dar sprecialistii il tot pun in fruntea topului. Mie personal nu-mi place, l-am avut, e bun dar mananca multe resurse in plus mi se pare complicat.De cand ma stiu folosesc Norton si sunt extrem de multumita.Eu ti-l recoman, mai ales Norton internet security 2010( e foarte, foarte bun). Poti sa mai incerci si fostul cel mai bun antivirus (care acum e varza) adica nod 32.Il am si eu cu tot cu licenta dar iarasi nu-mi place. Avira e iarasi un antivirus foarte bun si de asemenea Bitdefender.Eu as alege in astia trei: Norton, Avira security suite 2010 (adica cel nou) si Bitdefender 2010. Daca incerci norton sa stii e foarte bun si norton 360 varianta 2010 (il am euwinking

| NeXt_6616 a răspuns:

Cel mai bun antivirus pe anul trecut si cred ca si anul asta a fost votat antivirusu nostru bitdefender, au si versiune free pe siteul lor, de unde poti downloada, nu e la fel de dotat ca cel intreg dar e bun are cam tot ce iti trebuie si nici nu ingreuneaza pcu

| DevilMayCry a răspuns:

Eset Smart Security aka Nod 32 happy

| Alinutz_1566 a răspuns:

Cel mai bun antivirus e Avira