| ANAHsneaman a întrebat:

Nu stiti daca va aparea naruto akippuden?

Răspuns Câştigător
| ianaa a răspuns:

Naruto akippuden o sa apara dupa ce se termina naruto shippuden
app uitete la mine la intrebari ca am si eu intrebarea asta si vezi acolo data oficialawinking

| ANAHsneaman explică (pentru ianaa):

Mersi mult eram curioasa sunt mare fana

| ianaa a răspuns (pentru ANAHsneaman):

Cu placere :* si eu sunt fan naruto :X
msi pentru fundita :*

10 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Sigur apare!

| RxDooM a răspuns:

Bun, deci ..eu nu cred ca asa se va termina shippuden de sec deoarece "visul lui Naruto" este de a ajunge hokage dar..aici vine chestia ca am observat ca unii dintre voi spun ca"razboiul ninja se termina ..castiga Fortele Aliate..Naruto se bate cu Sasuke ..Naruto devine hokage"dar. daca Masashi Kishimoto de la inceputul seriei 'Naruto"spune ca Naruto vrea sa devine hokage de ce s-ar termina asa brusc seria ..nu cred ca are cineva argument la asta..deci parerea mea este ca din "Naruto" se mai poate stoarce..bineee si mult iar Masashi Kishimoto daca ii "baiat destept"cred ca inca cativa ani buuuni mai poate castiga banuti frumosi pe "Naruto".IAR ACUM VINE INTREBAREA MEA..De ce s-ar opri cand a facut deja atatea sute de episoare? ha?

| xVaLy56 a răspuns:

Hmmm ce sa zic am o intrebare : "naruto akkipuden" este bazat pe acelasi personaj principal Naruto? sau Rock Lee? ca am auzit ca se va "incepe" un anime in care Rock Lee este prsonajul principal

| SoryZory a răspuns:

Auzi,pentru toti fanii naruto,am gasit pe un site scris de Masashi Kishimoto ca era tradus in limba romana si scria,citez :"Pe blog-ul meu mi sa scris de fani din toate tarile,de pe toate continentele,ca ar vrea sa apara un nou naruto,naruto akipuden, iar u le voi asculta rugamintele si voi in cerca sa termin cat mai repede naruto shipuden si voi incepe sa lucrez la seria akipuden, dar seria shipuden are in acest moment 223 ep si vor mai continua, dar nu stiu numarul exact, probabil va depasi 300 ep " si de aceea sunt 99% sigur ca va aprea, si nu iti fa griji, va mai continua si shipuden

| Tsunade99 a răspuns (pentru SoryZory):

Ok, interesant raspuns happy Dar app care este blogul lui Masashi Kishimoto? Te rog sa imi spui puppy dog eyes Chiar imi trebuie. happy

| rosariovampire a răspuns:

Va spun sigur ca va aparea un naruto akippuden in care naruto reuseste sa il aduca inapoi pe sasuke chiar daca se lupta habar nu am cine castiga atunci toti zic ca naruto moare dar am 2 variante sa va raspund:1.atunci cand mor se zice ca vin parintii lui naruto.
2.naruto are o zgarietura pe piept dar nu moare.
atunci naruto si sakura vor fi personajele principale. Naruto si Sakura vor intra in anbu iar peste ceva timp devine hoke si se casatoreste cu sakura nu cu hinata sau sakura cu sasuke va spun sigur.

| anatdmt a răspuns:

Si am si eu o intrebarebig grinar daca se casatoreste sakura cu naruto...atunci hinata se casatoreste cu kiba? aa da! si e adevarat k kiba si cu hinata o sa fie impreuna?

| bicucatalin a răspuns:

Vreau sa scriu o carte despre naruto in care vor fi multe peripetii ca de exemplu el gaseste un jiutsu si renvie parinttii sai minato si kushima si pe jiraya, ajutati-ma