| Doots a întrebat:

Nu stiu ce am facut, dar nu pot sa deschid Google Chrome.
Apare o fereastra neagra, care dispare foarte repede. Nu am dat importanta acestei gafe, dar acum am mare nevoie de google chrome. Va rog sa ma ajutati. Funda!

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Simplu,intra in ad-remove, dezinstaleaza chrome apoi curata registri cu regcleaner, apoi iarasi instaleaza crome si gata!
Sarbatori fericite!

| Doots explică (pentru traveler):

Nu pot nici sa-l dezinstalez, apare acelasi lucru! sad

| onasis1961 a răspuns:

Contacteză-l pe NeluL.Îl găseşti sus la (Comunitatea), e rank 1!
La mulţi ani.

| danyshatAT a răspuns:

Ai incercat sa dai un restart la pc?happy sau sterge chrome si instaleaza-l din nou