| Addaa1998 a întrebat:

Nu stiu daca unora li se intampla, dar mie mi s-a schimbat ceva la youtube de vreo 3 zile, este cu totul diferit,dar a mers totul bine,in cadrul filmuletelor,de ieri nu au mai mers filmuletele de pe youtube,apare doar negru fara bara de jos rosie a filmuletelor,fara sunet, am dat pe mai multe si tot asa imi arata. Ce poate fi asta?

3 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Am crezut ca nu mai la mine e asa.Merg videourile daca le pui intr-un playlist si le redai din playlist

| TrooololololololoJR a răspuns:

Dai clear browsing data si revine inapoi, hai pa

| Elena9999 a răspuns:

Dapp, sa zicem mersi ca mai mergemm, ps: sunt noualaughingblushing