| Hatice20 a întrebat:

Numi mai merge FACEBOOKUL. Mi-am uitat parola ori cineva mia schimbat-o si imi zice sa scriu un cod de 5 litere sau cifre si nu stiu cumsa fac. ma ajutati?

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.
Accesează,,mi-am uitat parola " și o să ți-o trimită pe email.
Dacă îți cere un cod care presupun că nu îl aveai înainte presupun, în mod sigur cineva a intrat pe contul tău și ți-a schimbat parola, sau nu a schimbat parola și a pus doar codul.
Dacă am dreptate numai poți face nimic din păcare.

Baftă.

| RB26DETT a răspuns:

Pai, dai mi-am uitat parola, o sa iti trimita email la adresa ta de pe care te-ai inscris pe facebook, intri pe yahoo mail, te loghezi, cauti emailul in inbox sau spam il deschizi, acolo ai un link, il accesezi, si iti va da o pagina pentru a schimba parola, succes! alege o parola nu prea usoara dar nici prea grea pentru a o putea retine, ceva usor pentru tine de retinut ceva din cifre si literewinking succes si ai grija de datele tale personale.

| ConstantinCosty a răspuns:

Poi unde iti da codul ala trebuie sa iti dea si un chenar unde sa-l scrii! Ai messenger? Fb-ul ti l-ai facut pe mail-ul tau? Atunci trebuie sa recuperezi parola dand i forget my password si o sa-ti vina pe mail bafta!

| MM12 a răspuns:

Pai mi s-a intamplat si mie vezi daca scrie ceva de tel eu imi bagasem nr de te lefon si mi-a trimis codul