| LoveMe16 a întrebat:

O aplicatie buna care blocheaza numere ce te suna cu necunoscut si numerele pe care nu le ai in agenda? Sunt sunata mai mereu de pe diferite si chiar daca le bag in agenda si le blochez sunt sunata de pe altele. Urgent! Dau funda

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Intrii in setarile telefonului la apeluri si ai lista de auto reject. acolo treci numerele care le doresti ignorate si bifezi sa nu mai primesti apeluri de la numere necunoscute.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Din telefon la setari trebuie sa ai optiunea de blocare a numerelor care te deranjeaza, cu toate ca aplicatii pentru numerele private/necunoscute nu exista, nu fac ceea ce promit.

| Edmonds2342 a răspuns:

Ce telefon ai? Eu pot bloca numere pe care nu le am in agenda direct din setări

| MădălinaMaya055 a răspuns:

Nu stiu aplicatii, dar dupa parerea mea, ai putea schimba numarul de telefon? Ca poate cine stie ce este inneregula cu el, parerea mea.

| MarynGeorge2001 a răspuns:

Buna, nu exista astfel de aplicatii. Cel mai bine ar fi sa iti schimbi cartela de la telefon, si pe ceea veche sa o rupi in cel mai bun caz. Sper ca te-am ajutat.