| Macriii a întrebat:

O chestie complicata.De cand mi-am facut contul pe facebook i-am trimis cerere la cel de care imi place(contul l`am facut de mult)si el nu cred ca a vazut e`mailul care scrie ca i-am trimis cerere.si nu stiu cum sa fac sa imi accepte!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite poti sa faci astfel te duci la profilul lui si acolo unde arata cativa prieteni de ai lui scrie ceva de genu
Anulează Cererea de Prietenie
Distribuie profil
Denunță/blochează această persoană
si dai la anuleaza cererea de prietenie, dupa care i trimiti din nou o cerere de prietenie
sau poti sa i scrii un mesaj acolo unde apare trmite mesaj
si in engleza: Cancel Friend Request->add as friend
sau send message. numai bine:*

2 răspunsuri:
| apples a răspuns:

Poti sa ii dai un mesaj pe facebook indiferent daca e in lista ta de prieteni sau nu. Ai buton in dreapta sus pe pagina cu profilul individului. Sau poate l-a vazut si nu da nici accept nici deny, te tine ca pe ace. happy

| elenabzz a răspuns:

Intra pe profilul lui si undeva sub prieteni scrie "Anuleaza cererea de prietenie". dai anulare si dupa ii mai trimiti o cererewinking