| superpissy40 a întrebat:

O colega din clasa mea(e si cea mai buna prietena) vrea sa plece la alta scoala din clasa a 8-a.Cum pot sa o conving sa nu plece? Ea vrea sa plece pentru ca acolo e si sora ei...Nu stiu ce sa fac...Stiu ca e decizia ei.

Răspuns Câştigător
| Sebastian1996 a răspuns:

Incearca sa-i aduci aminte de cele mai bune si frumoase zile petrecut cu tine la scoala. Daca nu o convingi... este decizia ei.

2 răspunsuri:
| TheRook a răspuns:

Poi bateo pana crapa

| cmbr a răspuns (pentru TheRook):

Nu fi chiar atat de salbatica, doar leag-o de un scaun si gata.