| ShutUp01 a întrebat:

O felie de cozonac cu nuca(de pranz) ingrasa? Cate calorii are?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E doar o felie...serios... O sa ajungeti sa intrebati si de o bombonica de 3 grame daca va ingrasati dupa ea.

| AutumnDay a răspuns:

Daaa, vaii, ce ingrasa. O sa iei minim 3 kile de la o amarata de felie de cozonac.
Gandeste si tu cu nuca aia din capsor si afla raspunsul la intrebare.

| Neverrrrrr a răspuns:

Niciun aliment nu ingrasa, daca esti in surplus caloric te ingrasi, depinde cat de mare este surplusul caloric, de exemplu daca tu ai nevoie de 2000 kcalorii pentru a te mentine si mananci 3000 te vei ingrasa. 7000kcalorii=1 kg de grasime