| Amelya02 a întrebat:

O întrebare pentru fete, dacă v-ați îndrăgostit de cineva, și recent a-ți aflat ca ca omul acela a făcut închisoare in trecut, cum a-ți proceda? (Menționez ca nu a făcut ceva legat de violenta )

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde de motiv si cat de compatibili mi s pare ca suntem. Daca chiar simt ca merita, de obicei am un instict bun, raman, daca nu, nu.

4 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Nu il schumba cu nimic. Poate s-a schimbat happy

| Violleta2022 a răspuns:

As fugii mancand pamantul!
Indiferent de natura motivului pentru care a facut puscarie, este bine sa nu fii niciodata langa un asemenea om, indiferent ca este hot, violator, criminal sau psihopat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde ce a facut. Sincer, daca as fi gagica, as prefera unul care a facut inchisoare pentru ca a batut pe altul la betie, decat unul care a facut inchisoare pentru inselatorii sau altele de genul.

| DralyaDary a răspuns:

Pai, cred ca as fi confuza si dupa as accepta crudul adevar!