| anonim_4396 a întrebat:

O metoda de vopsire a parului sau nuantare, decolorare fara vopsea chimica permanenta? Am vazut o gramada de cazuri Doamne fereste! happy

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Erau ceva spray-uri dar alea sunt temporare si majoritatea raman pe fetele de perna sau pe unde mai pui tu capul. Misto la ele e ca au culori multe.

| BiuL a răspuns:

Henna.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nuantator gasesti la Palette, sunt niste plicuri cu o vopsea care nu are si stabilizator. Vopsea naturala pentru par este henna, diverse nuante.Decolorarea naturala numai e la soare sau cu ceai de musetel-asta in cazul cand esti blonda natural.

| purplestar9494 a răspuns:

Nuantatoare de par sau spray dar nu o sa rezista foarte mult pe par cam pana la 3 sau 4 saptamani iar daca te prinde o ploaie e cam grav