| Utilizatoare123 a întrebat:

Oare trebuie sa platesc ceva daca ma prezint la aeroport cu o camera Canon mica, atarnata de gat? Are un snur si port aparatul ca pe "colier". Am doar bagaj de mana si acolo nu mai incape deloc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu plătești nimic, nici cei mai zeloși nu cred că cer taxa pentru aparat foto

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa nu te apuci sa filmezi in aeroport sau in avion ca rămîi fără ea ti o confisca politia nu ai voie sa filmezi sau sa faci poze altor persoane fara acordul lor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, e treaba ta ce atârni de tine. Crezi că dacă ai ceas la mână ți-l scot? laughing Sau...