| werewolfbruno a întrebat:

Oare vine azi apocalipsa?

16 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,peste 100 ani cand va fi iar 11 11 11laughing

| Rapunzell a răspuns:

A fost deja, la ora 11 si 11 minutewinking

| Kodokuna a răspuns:

Hm,se pare ca nu.

La scoala am urmarit ceasul de la 11 fara 5, si toti vorbeau despre apocalipsa de la 11:11 laughing Se intrebau unii pe altii ce vor face in ultimele minute ale vietii lor,spuneau ca nu vor sa moara,ca inca nu au realizat tot felul de chesii, toti erau disperati laughing (nu pe bune, normal) Iar la 11:11 au inceput sa tipe, dupa care au fost foarte dezamagiti ca nu a venit sfarsitul lumii laughing

| Chris88 a răspuns:

O asteptam de la 11:11

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Chris88):

Nu are cum, vine 23:11:11(2 de 11)happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A trecut deja ora 11:11:11...de mult si inca nimic rolling on the floor nu mai crede in prosti baiatule...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrurile astea sunt niste porcarii nascocite de niste idioti care nu au ce face si se cred mari cercetatori.din punctul meu de vedere nu o sa fie vreo apocalipsa dar niciodata nu se stie cum se va termina ''totul''

| DiamondEyes a răspuns:

Da ba... vine la ora 20:11 smug

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Pff o uitat sa vina laughing a trecut de muult la mine acum e 13.11. 2011

| huuu a răspuns:

Nustiu-nu stiu, am trecut de 11:11:11(ora)dar poate la 23:11:11.
Ciudat e faptul ca cand eram la lectii si asteptam sa vina ora, a anceput deodata sa ninga.Ninsorea a durat cam 10 minute.

| KentGG a răspuns:

Sall.Doamne Dumnezeule ce copii de fapt era 11.11.11.11.11 daca vr sa stii.La noi la ora aia a inceput sa ningalaughing))))).

| 9999999999 a răspuns:

Doamne,se spune in biblie ca o sa apara prooroci mincinosi pe pamant si deja au aparut

| Virtualu a răspuns:

O fost si proasta no gasit Romania p harta laughing

| Hazelnuttie a răspuns:

O asteptam, aici suntem. Nu a venit la 11 dimineata, mai avem o sansa la noapte. Daca nici acum nu vine, ii dau in judecata. laughing

| zozole12 a răspuns:

Cum a venit in anii trecuti asa o sa vina si azi laughing

| DeedyAlle a răspuns:

Nu stiu Tu ce zici? Ziceau ca pe 11.11. 2011 ora 11:11 eu nu am murit deci pentru mine nu a venit.dar uh ai murit?