| anonim_4396 a întrebat:

Oferta orange 500 min si 500 sms doar azi gratis!

Aceasta oferta este valabila doar astazi, 9 octombrie si se adreseaza celor
care au cartela Orange Prepay. Pentru a primi cele 500 minute gratuite în Orange, trimite un SMS (gratuit) la 321 cu textul ‘500 min orange cadou‘ fara ghilimele, iar pentru cele 500 de mesaje mesaje trebuie trimis alt SMS la 321 cu textul ’500 mesaje cadou‘.

este 100% adevarat si gratis happy acum am incercat si eu!

2 răspunsuri:
| Kikoo a răspuns:

Mersi, dar nu am nevoie laughing.

| sirshadow a răspuns:

Mai exista acum la Cosmote o oferta cu 500 de minute gratuite in retea daca te inscrii la ei pe site, citeste mai multe pe ":http://sirshadow.blog.com/......-cosmote/" e supere tare! :D