| ellamihaella202 a întrebat:

Ok.deci cand postez o poza pe Instagram si scriu ceva,nu mi se incarca ceea ce am scris, doar mi se posteaza poza si atat, este foarte important pentru ca am un fan-page si vreau sa postez dar nu prea e fain daca nu am nimic scris.va rog, nu stiu ce sa mai fac...

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! intai trebuie sa ai o conexiune la internet foarte buna, dar daca tot se repeta ascest lucru actializeaza aplicatia sau da-I Reboot la telefon.Meriti"a doua sansa"

| AndreiRobert22 a răspuns:

E o problema de la versiunea curenta a aplicatiei, iti recomand sa postezi pozele de pe pc pana se remediaza, da stiu, 98% nu stiu cum sa posteze o poza de pe veersiunea desktop dar te invat eu si poate ajut si pe altcineva cu asta. Intri in google chrome (atentie: functioneaza doar in google chrome), deschizi site-ul Instagram. com dai click dreapta oriunde pe pagina si apesi pe insepct element sau consola, iar in coltul din dreapta gasesti doua iconite mici, una cu in pc si una cu in mobil, apesi pe iconita ilustrata ca in mobil si ti se va deschide site-ul in versiune mobile exact ca pe telefon, adaugi poza cu descrierea exact ca in versiunea mobile. Bafta!