| Joker3134 a întrebat:

Or sa inchida magazinele? N-or sa mai fie mijloace de transport? Pana cand o sa dureze toata asta? Eu inteleg sa nu iesi din casa doua saptamani dar nu 2 ani ca innebunesti.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cine a spus 2 ani?
daca nu esti suspect, daca nu ai luat contact cu persoanele posibil infectate.
Am fost asigurati ca nu se vor inchide magazine.Chiar si in Italia unde situatia e mult mai grava, magazinele sunt deschise.
Cea ce noi trebuie sa intelegeam ca ceea ce se face, e spre binele populatiei.
Parintii si bunicii nostri au trecut si prin momente mai grele; razboi, foamete, boli.

Răspuns utilizator avertizat
| aXy99 a răspuns:

Cine ti-a zis sa nu iesi din casa? laughing
Iesi, fa ce vrei.
Doar daca esti bolnav sau susceptibil de a fi bolnav de covid-19 trebuie sa stai in casa.

| MCSOMI a răspuns:

Nu mai privi la Latrina 3!
Distruge creierul!