| waXonwaXoff a întrebat:

Pana la urma l-a batut sau nu pe salam? Ca a venit la Kanal D(Un post plin de cocalari apropo, cu mici exceptii)machiat sa faca o gluma. Dar pana la urma l-a batut sau nu? Ca sa stiu daca sa ma bucur sau nu.

3 răspunsuri:
| SatanaInIzmene a răspuns:

Ai vazut cum suna asta? L-au batut sau nu pe Salam?! Wow...

| waXonwaXoff explică (pentru SatanaInIzmene):

Ma rog "l-au"

| SatanaInIzmene a răspuns (pentru waXonwaXoff):

happy Nu m-am legat de asta.M-am lasat de mult timp de corectat, era oricum fara rost.Eu faceam semantica cuvintelor ( Salam Batut ) Acum, sincer, de ce m-ar interesa daca oricine/orice l-a batut pe unu´ pe care il cheama SALAM? Prefer sa-mi torn acid pe gat decat sa aflu ce face Salam zilnic.Asa, ca idee.