| AlexDorinel a întrebat:

Până la urmă se scumpește curentul cu 50-90% de la 1 ianuarie 2022?

12 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu stim, ca la cat de ok is organizati nada informatii.

| Sofer a răspuns:

Se scumpește.

| gabicoo a răspuns:

Da! Doar la tine! Cu 200%! Și nu vei beneficia de plafonare! Dacă nu renunți la TPU!

| Lukasssz a răspuns:

Nu stim inca.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu știm. Vom afla în curând.

| Mirel4412 a răspuns:

Deja s-a scumpit, dar nu cu 100% cum zici tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să zicem că da, să sperăm că nu.

| 4ndr33y a răspuns:

Da. am primit notificare de la CEZ, 1.5 lei per KWh, dar va fi plafonat la 1 leu pana la finalul lui martie 2022.

Răspuns utilizator avertizat
| 4ndr33y a răspuns (pentru AlexDorinel):

O sa ma mut si eu daca e asa, dar toti o sa ridice preturile, sa vedem in primavara.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex32243 a răspuns:

Pana in martie sunt plafonate la utilizatorii casnici.La cei industriali electrica a trimis deja facturi cu 1, 6 lei/kw plus tva plus certificate verzi