| Laurrius a întrebat:

Pastilele Vitamax le dizolvi sau le iei cu apa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vitamax le iei cu apa daca sunt capsule, nu stiu daca exista si efervescente ca nu am luat dar astea : https://www.catena.ro/......0-reducere se iau cu apa, una pe zi.

| sierra1 a răspuns:

Intrebarea e inutilă - implici apa in ambele cauzur, deh...

| WhiteLife a răspuns:

Daca sunt capsule, cum sunt aici, se inghit intregi cu apa.

https://comenzi.farmaciatei.ro/......go-p300459

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește și tu prospectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sunt acelea dar eu cand eram adolescenta si luam tipul acesta de "vitamine" trebuia sa le tin in gura ca pe bomboane.

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

Dacă sunt efervescente le dizolvi in apă rece