| KLLO a întrebat:

Pc ul meu scoate un sunet, ca un scurt, ca si cand peste o elice ating usor muchia unei foi de hartie in timp ce se roteste, un bazait. Chestia e ca se aude random, am pornit PC ul azi de 3 ori. La 7:00 nu s-a auzit nimic, a 2 a oara la ora 13:00 nici acum nu s-a auzit nimic, ba si acum la 18:00 dintr-o data la 2 sau 3 minute se aude un acest zgomot, el nu e puternic, si dureaza cam 1 secunda maxim. Ideea ca n-am bani de alta sursa in caz ca e sursa, are 500w si duce fara probleme specificatiile mele.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Verifica ventilatoarele

3 răspunsuri:
| vandam500 a răspuns:

Daca te pricepi desfai capacul si verifica ventilatoare sa nu fie pline de praf! Foloseste un aspirator sa-l cureti de praf!

| KLLO explică (pentru vandam500):

Ok

| vandam500 a răspuns (pentru KLLO):

Merit funda