| Vrtulee a întrebat:

PC-ul meu se inchide brusc, de curatat, l-am curatat, dar nu stiu ce are de se tot stinge!

Iata o poza cu seedfan (temperatura)

http://i.imgur.com/qC3sHO5.png

3 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

LOL ventilatoru' la 4000 rpm.
Pasta termoconductoare i-ai schimbat-o daca tot l-ai curatat?

Mai era unu care uitase sa-i puna si nu stia de ce i se inchide instant.

| Vrtulee explică (pentru Osirius):

Nu am curatat pasta termo-conductoare, dar am vazut ca e uscata.

| Ungureanus a răspuns:

Posibil sa nu fie fixat coolerul corect si nu face contact cu suprafata procului, eu sincer nu prea pun pasta si nu am probleme