| MadyMadutza a întrebat:

Pe calculatoarele de la internetcafe-uri este instalat power point?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Probabil că pe unele, da. Dar cum este un produs cu licență (și nu una ieftină!) cel mai probabil fie nu e deloc, fie există o variantă freeware a acestuia.
Dar există pagini online pe care poți edita sau vizualiza documente tip powerpoint - de exemplu GOOGLE documents (slide, mai exact).
http://docs.google.com/presentation/u/0/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exista internet cafe?

| Slavu_Daniel_1978 a răspuns:

Eu cred ca este, poti verifica singura.

| SCAT01011 a răspuns:

Depinde,daca windows-ul este unul licentiat, daca nu, il poti lua dupa un alt calculator care il are si il poti instala, iar dupa folosire sa il stergi. (nu uita sa mentionezi acest lucru cand vrei sa il utilizezi)