| pantera a întrebat:

Pe care sa aleg, Sony Ericsson xperia x8 sau xperia x10 mini pro? care credeti ca merge mai bine si arata mai bine pentru jocuri android? deci in special pentru jocuri

Răspuns Câştigător
| RaReSh17 a răspuns:

Xperia x8, are mai multi rami, bateria tine aproape de 2 ori mai mult, pentru jocuri xperia x8 este mai bun.

| pantera explică (pentru RaReSh17):

Ai avut vreun xperia/

| RaReSh17 a răspuns (pentru pantera):

Nu, doar ca intri pe gsmland si faci o comparatie intre cele doua si iti dai seama care este mai bun, si xperia x8 are si ecranu mai mare.

| pantera explică (pentru RaReSh17):

Da dar ala are 5 mb si ala 3 si in plus x10 mini pro e mult mai finut

| RaReSh17 a răspuns (pentru pantera):

Vrei sa fie finut sau sa te joci pe el, ce 5 mb?