| sopranaCadaverica a întrebat:

Pe ce site gasesc costume de baie fara captuseala? E foarte incomoda, te prajesti in ea.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Ia la pas magazinele si fa analiza de studiu big grin. Eu am luat de la S. Oliver la reduceri din Germania si nu e captusit. Altul luat de la Jolidon din Romania la fel e. La C&A necaptusit. Trebuie sa faci o plimbare prin magazine pentru a verifica materialul si daca vezi un pret mai mic de la firma x pe internet o poti comanda