| Nastia a întrebat:

Pe ce site gasesc materiale din care pot invata sa lucrez in microsoft acces si excel?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista o colectie de carti, Idiot's Guide, pentru diferitele versiuni ale Office. Sunt explicate toate componentele din Office, pe intelesul tuturor. Sunt excelente. Gasesti absolut tot ce iti trebuie.
Si, crede-ma ca asta e chiar numele colectiei. Nu fac misto. E scoasa de Editura Teora.

| videoblog a răspuns:

Cauta si pe scribd.com - pentru ca o sa gasesti multe ghiduri acolo.