| grigor3 a întrebat:

Pe ce site ma pot uita live la snooker? si asa fara sa fie live cum?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Scrie pe Google "Meciuri live online" sau "Batmanstream". Ai acolo, la OTHER, si snooker. Astfel il vei putea viziona live. Apropo, e transmis si de Eurosport. Iar in ceea ce priveste reluarile, le vei gasi ori pe Eurosport, ori pe Youtube.

| MarsWave a răspuns:

Poti incerca pe Eurosport... Dar Eurosport pe tableta/telefon. Nu stiu sigur... Poti incerca.