| killllls a întrebat:

Pe facebook imi zice Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate si imi cere numarul de telefon eu mi-am pus numarul de telefon vechi care nul mai am. si trebuie sa scriu un cod care mi lau trimis pe numarul respectiv nu mai am ce face nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie codul pe care l-ai primit si daca nu merge incerca cu nr de telefon actual si o sa-ti mearga funda?

| killllls explică (pentru anonim_4396):

Am zis clar nu mai am numarul DE TELEFON ACELA SI PE EL SA TRIMIS MESAJUL

1 răspuns: