| Rooksee a întrebat:

Pe FACEBOOK poate sa iti arate cu i-ai trimis cereri de prietenie?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Facebook ->>>
Momentan nu exista nici un loc pe site unde sa puteti vedea cererile de prietenie trimise. Daca vizitezi profilul uneia dintre persoanele carora le-ai trimis cerere de prietenie, te poti ghida dupa statusul sau, bazandu-te pe urmatoarele:

-daca vedeti „adauga ca prieten" (Add as friend) atunci nu aveti o cerere de prietenie in asteptare -daca vedeti „asteapta confirmarea prietenului" (Awaiting friend confirmation) veti sti ca ati trimis o cerere care nu a fost inca confirmata

-daca vedeti „elimina prieten" (remove friend) veti sti ca acea persoana v-a acceptat cererea si sunteti in prezent prieteni.

| AK47 a răspuns:

Da, la Jurnal de Activitati happy