| April27 a întrebat:

Pe ourworld exista program pentru gems? Am cautat dar n-am gasit site-ulsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este downloadazati ourworld tollbar si intra pe last cokie acoloa ai 2 bonus code iti da 10 celalalt tot 10 da iti trebuie ourworld toolbar eu o am asa ca...nu-ti dau siteu numa daca ma adaugi pe mes sorecaru09

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exsista asa ceva si tocmai acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toolbar te ajuta sa bagi mai multe code-uri. Daca nu gasesti code-uri iti recomand siteul last cookie, care baga orice va urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza ow toolbarbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista odata mi-a dat 10 gems... dar acum nu il mai am

| ralucutza98_3009 a răspuns:

Nu nu exista sunt doar site-uri cu doduri pentru gems cum ar fi
http://www.google.ro/......tp?/search