| Speranta12 a întrebat:

Pe site-ul Dedeman apare un produs despre care scrie "Disponibil la comanda in magazin." Si "la comanda" e scris cu rosu. Asta ce inseamna? Ca exista in magazin? Sau ca nu exista in magazin si ca trebuie sa-l comande la furnizor?

https://www.dedeman.ro/....../p/8059438

4 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Magazinul da comanda speciala, dar platesti integral produsul sau 50% parca

| Demidol a răspuns:

Nu se afla in magazin dar ti-l aduc la comanda. In magazinul ales de tine, nu acasa.

| Demidol a răspuns (pentru Demidol):

P.S. Comanda o face magazinul. Tu te duci la ei si spui ce vrei.

| Speranta12 explică (pentru Demidol):

Pai da, magazinul face comanda, stiam.