| Chiron a întrebat:

Pe spatele permisului de conducere mi-a fost pus un plastic dreptunghiular pe care a fost pus lipici si apoi lipit de plic. Acum eu am dezlipit carnetul de pe plic, dar plasticul acela a ramas pe permis, cum il pot da jos?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu răbdare.

| Crackman a răspuns:

Iei si tu ceva ascutit si il dezlipesti usor fara a ruoe ceva de pe permis

| AnonimulFox a răspuns:

Iei ceva ascutit si il dejlipesti cu rabdare si fara sa te grabesti dar si fara sa strici ceva de pe permis. Sper ca te am ajutat