| kanajambe a întrebat:

Pe un produs apare Z140110. e data expirarii?

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

Arunca-l ca e expirat de mult! E expirat de pe data de 14. 01. 2010

5 răspunsuri:
| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Da. Z=Ziua 14. 01. 2010

| LolNope a răspuns:

Arunca-l ca e expirat de mult! E expirat de pe data de 14.01.2010.Sau poate e fabricarea.

Ma rog in locul tau nu as risca...

| Dior a răspuns:

Nup nu este::: o data a expirarii poate aparea asa:
14. 10. 10(adica in 2010) sau 6. 11(depinde pe ce data expira)
sper ca te am ajutat!big grin

| pitica_6943 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor cum sa fie data expirarii?laughing probabil e nr de serie din care face parte sau altceva. data expirarii e imposibil sa fie laughing fundita?big grinbig grin

| pitica_6943 a răspuns:

De fapt ar putea fi si data expirarii adica 14. 01. 2010... orice e posibil big grin