| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce e Pinterest?

Răspuns Câştigător
| LuLu a răspuns:

Pinterest este o retea sociala cu imagini cu tot felul de lucruri care reprezinta diferite hobby-uri. De exemplu, imagini cu bijuterii handmade. Scopul site-ului este de a conecta oamenii din intraga lume prin aceste imagini cu hobby-uri care le au in comun. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| Valentine_Nickos_1961 a răspuns:

Pinterest este o retea sociala cu imagini cu tot felul de lucruri care reprezinta diferite hobby-uri. De exemplu, imagini cu bijuterii handmade. Scopul site-ului este de a conecta oamenii din intraga lume prin aceste imagini